Android için En İyi Kahve Falı Uygulamaları

Ne demiş atalarımız; “Fala inanma, falsız da kalma.” Klasik ve bir o kadar da gerçek olan bir söz ile konuya giriş yaptıktan sonra özellikle kadınların çokça yaptığı bir etkinlik olan fal bakma olayı artık akıllı telefonlar sayesinde elimizin altında. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu kahve falı uygulamaları ile artık kahve içtiğiniz her yerde kolaylıkla fal baktırabileceksiniz.

Kaave Falı

Kahve falı uygulamaları arasında en çok kullanılan ve en başarılı olan uygulamalar arasında başı çekiyor. Fincan ve tabağın fotoğrafını çekiyor ve uygulama içerisinde olan Falcı Bacıya gönderiyorsunuz.  Adınızı, doğum yılınızı ve ilişki durumunuzu da girerek birkaç dakika içerisinde falınızla ilgili yorumunuz size ulaşıyor.

kaave-fali-android

Hürrem ile Kahve Falı

Falınıza hem sesli hem de yazılı yorum gönderen Hürrem ile Kahve Falı uygulamasında sadece 5 tane kahve falı hakkında yorum alıyorsunuz. Ayrıca uygulama içerisinde Türk kahvesi ve kültürü ile ilgili bir çok bilgi paylaşımı da bulunuyor.

hurremkahvefali

Fal Vakti

Falcı Asuman, Tan ve Femperi isminde üç tane farklı falcı ablamız bulunuyor bu uygulama içerisinde. Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise ücretli olsa dahi uygulama içerisinde gerçek falcıların belli bir meblağ karşılığında fallarınıza bakıp, yorumluyor olması.

fal-vakti

Derya Abla Kahve Falı

Falınızı farklı kriterlere göre bakan uygulamada ek olarak iskambil falı, yıldızname, günlük burç yorumları ve rüya tabirleri gibi ayrıntılarda yer alıyor. Falınızı yorumlatmadan önce medeni halinizi ve cinsiyetinizi mutlaka girmelisiniz.

derya-abla-kahve

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir