Yeni InFamous Oyununun PS Showcase’te Duyurulabileceği İddia Ediliyor

Sony, bu hafta bir PlayStation Showcase gerçekleştireceğini duyurduktan sonra, programda gösterilecek oyunlar da merak konusu oldu haliyle. Bir yandan meraklı bekleyiş sürerken, bir yandan da tahminler ve iddialar dillendirilmeye başlandı. Bu seferki iddia Sucker Punch’ın güzel serilerinden birisi olduğunu düşündüğüm InFamous hakkında.

XboxEra’nın kurucularından Nick Baker (Shpeshal Nick), twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Sony’nin programında InFamous’ın da geri dönüş haberini alabileceğimizi söylüyor. Bu konuyu teyit ettirmediğini, bu nedenle temkinli yaklaşmak gerektiğini de not etmiş.

Reddit’te, Sucker Punch’ın Infamous alan adını yenilemesini de yeni bir oyunun gelebileceği şeklinde yorumlayan paylaşımlar var. Ama tabii bu rutin bir yenileme de olabilir, illaki yeni bir oyunla ilgili olmak zorunda değil.Yine de son günlerde InFamous ile ilgili iddiaların arttığı ortada. Bu da serinin takipçilerini ister istemez heyecanlandırıyor.

Bakalım beklendiği gibi PS Showcase’te yeni bir InFamous oyunu duyurulacak mı, takipteyiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir