Yaz Ayları için Gerekli Android Uygulamaları

Akıllı cihazlarımız gerek iş hayatında gerekse gündelik yaşantımızda sürekli olarak elimizde olan gerektiğinde boş vakitlerimizi faydalı bir şekilde değerlendirdiğimiz, lazım olduğunda ise iş yerinde iş amaçlı kullandığımız en büyük yardımcılarımız. Sıcak yaz günlerinde Android cihazlarınızı daha verimli kullanabilmeniz için sizlere birbirinden değerli uygulama önerilerinde bulunacağız.

Home Budget

Yaz ayları demek tatil demek. Ancak düşünmeden, plan yapmadan tatile çıkmak doğru olmayacaktır. Bilgisayarınızda ve farklı cihazlarınızda kullandığınız Home Budget programı ile senkronize çalışan bu Android uygulaması yaptığınız bütçe stratejisine dilediğiniz her an ulaşabilmenizi sağlıyor.

Sygic

Gezmeye gittiğiniz tatil beldesinde neyin, nerede olduğu konusunda sıkıntı yaşamamak için Sygic uygulamasını kullanarak Türkiye’nin %70’ini rahatlıkla kaybolmadan gezebilirsiniz. Kusursuz bir uygulama olarak kabul edilen Sygic, şarj ömrü açısından da oldukça tasarrufludur. Bu uygulamayı Türkiye’de kullanmak için normal kurulumunu yaptıktan sonra Türkiye harita ek paketini de indirmeniz gerekmektedir.

Moon+ Reader

Eğer akıllı cihazlarınız aracılığıyla yazı veya e-kitap okumak istiyorsanız Moon+ Reader uygulaması sizin için biçilmiş kaftan. Bu uygulama okumak istediğiniz bütün dosya tiplerini destekliyor. Mesela; txt, html, epub, umd, fb2, chm, zip ve OPDS uzantılarını Moon+ Reader uygulamasıyla kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Audible

Kitap okumayı seviyorsanız Moon+ Reader uygulaması her türlü derdiniz deva oluyor. Peki kitap okumak yerine kitap dinlemeye ne dersiniz? Yüz elli binden fazla kitabın bulunduğu bir kütüphaneye ait olan Audible, her kesimden okuyucunun kendisi için uygun olan kitap seslendirmesini bulabileceği bir uygulama.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir