Whatsapp’ın Bize Sunduğu Avantajlar Nelerdir

Whatsapp , sade teması , kolay kullanımı ve profesyonel altyapısı ile günümüzde en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamalarından biridir  ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır . Günümüzde Whatsapp birçok noktada hayatımızı kolaylaştırmaktadır ve bize birçok avantaj sunmaktadır.Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir . Eğer Whatsapp’ı daha yeni kullanmaya başladıysanız bu makalemizi okuyarak Whatsapp’ın bize sunduğu avantajları öğrenebilirsiniz .

Whatsapp , öncelikle amacına uygun olarak istediğimiz kişi ile internet üzerinden basitçe mesajlaşmaya yarıyor.Bu zaten en çok bilinen avantajı . Ayrıca istediğimiz kişiye birkaç tıkla ses , görüntü ve video gönderebiliyorsunuz . Ayrıca Whatsapp sayesinde istediğiniz kişi ile internet üzerinden sesli arama yapabilirsiniz.Konuşma grubu kurup grubunuz ile mesajlaşabilir , oraya da medya aktarımı yapabilirsiniz.Whatsapp sayesinde istediğiniz kişiye konumunuzu da gönderebilirsiniz.Sohbetlerinizi e-posta ile gönderebilirsiniz . Whatsapp’a tek tek arkadaş eklemenize gerek yok , rehberinizdeki kişiler Whatsapp kullanıyor ise zaten otomatik olarak ekleniyorlar . Ayrıca Whatsapp’ın bilgisayar için olan sürümü de mevcut , adı Whatsapp Web olarak geçen uygulamayı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Whatsapp’ın daha birçok avantajı mevcut . Bu avantajları uygulamayı kullanarak öğrenebilirsiniz . Ayrıca birçok kişinin kafasına takılan soru , “Whatsapp ücretli mi ?” sorusudur . Whatsapp , ilk yıl için ücretsiz , ondan sonraki yıllar için ücretlidir . Fazla uçuk bir ücret değildir , araştırabilirsiniz . Bildiğimiz kadarıyla ücret faturanıza yansıyor veya kontörlü ise bakiyenizden kesiliyor . Eğer Whatsapp kullanmak istiyorsanız ve kafanız karışıksa , Whatsapp , kullanılması gereken uygulamalardan biri .

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir