Whatsapp Web’te Çevrimiçi Durumunu Gizleme Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlar ister android olsun ister ıphone olsun hepsinde en çok kullanılan mesajlaşma whatsapp Messenger olmaktadır. Bu uygulama artık resmen akıllı telefon kullanıcıları için vazgeçilmez olmuş durumdadır.

Whatsapp Messenger uygulaması tüm operatörler arasında çapraz mesajlaşma olarak da bilinir. Yani avea, Türkcell ve vodofone gibi operatörler arasında multimedya mesaj yollama aracıdır.

Whatsapp Da Son Görülme Neden Gizlenir?

Son yıllarda teknolojinin hayatımıza bu kadar çok girmesini dezavantajlarından biride özel hayatımızın ta içinde olmasıdır. Bu teknolojik araçlar ve bunlar içinde bulunan uygulamalar kullanıcıların konumu ve durumu hakkında bilgi veriyor olmasıdır.

Whatsapp Messengerda son görülme özelliğinin olması birçok kullanıcı için tercih edilmeyen bir özellik olmaktadır. Okunan mesajların sonrasında sonrasın da karşı tarafa görünen bu detay kişiye özel tercihle gizlenebilmektedir. Fakat bu özelliği kullanabilmek için whatsapp messenger’ın son sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

Whatsapp Messenger da Son Görülme Nasıl Gizlenir?

Hayatımızın içinde olan whatsapp Messenger ın özel hayatımıza müdahale olmasını engellemek için uygulanacak yöntem çok kolay ve basittir. Yalnız bu özelliği kaldırdığınız durumda, başkasının son görülme zamanını sizde göremeyeceksiniz.

Whatsapp da son görülmeyi kapatmak için öncelikle whatsapp a giriş yapın, sonra ayarlar menüsüne, oradan hesap seçeneğine gelin gizlilik yazan yeri tıklayın ve son görülme yerini seçin ve hiç kimseyi onaylayın. Artık kimse son görüldüğünüz zamanı göremez.

whatsapp-son-gorulme-kapatma-4

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir