USB Bellekler için virüs temizleme:usbfix

USB gibi, HDD gibi ya da SD kart gibi takılıp çıkartılan araçların virüslerden korunmasını nasıl sağlıyorsunuz?

Bunu sağlamıyorsanız, bütün birikiminiz, bilgisayarınıza aktarmak istediğinizde bir anda ortadan kalkabilir.

Bu duruma engel olmak için özel geliştirilen UsbFix, tak çalıştır yöntemiyle çalışan bütün araçlardan gelecek, her türlü virüsü engelliyor ve devre dışı bırakıyor.

Trojen, keylogger ve diğer bilindik virüsler başta olmak üzere her türlü virüsün zararlarını engelleyen program, güvenli bir şekilde harici diskinizi kullanmanıza olanak sağlar.

3 MB gibi düşük bir MB boyutuyla piyasaya sunulan bu ürün, son zamanların en değerli virüs koruma programlarından bir tanesidir.

usb-fix-4

Harici Virüslerden Korunmanın En Güncel Yöntemi

Harici yollarla gelen virüslerden korunmanın en güncel yöntemi olan UsbFix  v2016, yeni piyasaya sunuldu.

Ürünün piyasaya sunulur sunulmaz birçok kişi tarafından indirilmesi ve kullanmaya başlanması, ürüne yapılan yatırımları gözler önüne seriyor.

Bu kaliteli ürünün ücretsiz olarak dağıtılması ve kullanılması ise ürünü çekici kılıyor. USB gibi harici kullanılan araçlardan gelen virüslerden şikayetçi iseniz, bu program bütün şikayetlerinizi hızlı bir şekilde giderebilir.

Programı kurmanız ve çalıştırmanız virüslerden kurtulmanız için yeterli olacaktır. Program bir virüs algılaması durumunda hemen size durumu bildirerek, virüsü imha eder. Böylece güvenli bir şekilde, istediğiniz zaman harici araçları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bu araçlar bilgisayarınızda ve bilgisayarınız bu araçlarda hiçbir zarara neden olmaz.

Buradan indirebilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir