Ucuz uçak bileti için Google Flights

Google Flights Nedir?
Merhaba arkadaşlar… Sürekli gelişen ve yenisi yapılan uygulamalar her geçen gün artmaktadır. Bugünkü inceleyeceğimiz uygulam Google Flights dır. Peki google flights nedir? Tatil deyince akla ne gelir? Tatil deyince günler öncesinden yapılan araştırmalar, bütçe açık vermesin diye yapılan bütçe planlaması, tatil diyince akla hem tatil olsun ancak ucuz olsun denilerek maddi olarak bazı noktalardan kısımlalar gibi çoğu şey akla gelir ancak akla hiçbir zaman kaliteli tatil yapmak yada konforlu tatil yapmak gelmez. Hiçbir tatilin bütçe açığı vermediği düşünülerek rahat yapıldığını sanmıyorum ancak artık olacak. Tatilleriniz uzun sürün araştırmalar ve bütçe reformları yaparak geçmeyecek. Her şeyin ucuzuna kaçarak zaman kaybetmek yerine aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli tatilin zevkini çıkaracaksınız. Neden mi ? Google’den tatilcilere yeni müjdesi var.

Google Flights Uygulaması
İnternet devi Google tatil planı yapanları ilgilendirecek uygulaması Google Flight ‘ı güncelleyerek sizin hizmetinize sunuyor. Yeni güncelleme ile beraber Google kullanıcıları için İdeal tatil biletini bulmanıza yardımcı oluyor. Google Flights ’le beraber yapacağınız uçuş ağını belirlediyseniz uygulama size en ucuz bileti size listeleyecektir. Böylelikle hem zamandan tasarruf sağlayacaksınız hem de sizin uzun süren araştırmalarınızı kısa bir sürede sizin önünüze liste durumunda koyacaktır. Eğer hali bir uçuş seçmediyseniz de Google Flights’a girerek gideceğiniz yerin bilet fiyatından tutunda diğer bilet fiyatlarıyla karşılaştırmasını yaparak sizin cebinize kalan kısmını da hesaplıyor.

Söz konusu Google güncellemesi önümüzdeki hafta hizmete girmekle beraber hem Google diğer arama motorlarına attığı farkı daha da artıracak. Google ile hayat daha kolay ve daha anlamlı. Bilindiği üzere arama motorlarında da Google rakipsiz olarak insanlara hizmet veriyor ve bu hizmetini de gün geçtikçe katlayarak biraz daha büyütüyor.

Eğer siz de biletinizi indirimli şekilde satın almak istiyorsanız buradaki bağlantı üzerinden servise erişim sağlayabilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir