Total War: Warhammer III, 2022’nin Birinci Aylarına Ertelendi

Son 2 yıldır oyunların çıkış tarihlerinin ertelenmesi sıradan bir haber haline gelmeye başladı. Bir yandan üzücü oluyor doğal, bilhassa de çıkışını sabırsızlıkla beklediğiniz oyunlar kelam konusu olunca. Lakin başka taraftan da şimdi hazır olmadan çıkıp hayal kırıklığı yaratan oyunları görünce, “geç olsun, güç olmasın” kelamı geliyor akıllara.

Bu seferki erteleme haberi SEGA’dan geldi; yapılan açıklamayla Total War: WARHAMMER III’ün, 2022’nin birinci aylarına ertelendiği ilan edildi. Her ne kadar daha evvel ilan edilen çıkış tarihi 2021 olsa da, bugüne kadar net bir tarih paylaşılmamış olması zati bu türlü bir ertelemenin gelebileceğini düşündürüyordu, gerçekten o denli de oldu.

Ertelemenin nedeni “Creative Assembly takımına oyunu daha âlâ optimize edebilmek için vakit tanımak” olarak açıklanmış. Erteleme duyurusunda; bu oyunun çıkışını bir üçlemenin sonu olarak görmediklerini, tersine, yıllar uzunluğu sürecek içeriklerin bir başlangıcı olarak değerlendirdiklerini tabir ediyor Rob Bartholomew.

Bahsedildiği üzere olacağını umut ediyor ve merakla bekliyoruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir