To The Moon Serisinin 3. Oyunu Impostor Factory, Bu Ay Çıkış Yapıyor

Bağımsız yapımların bizlere çok farklı tecrübeler yaşatabildiklerine pek çok kez şahitlik ettik. Buna örnek olarak verilebilecek oyunlardan birisi de To The Moon olsa gerek. 2011 yılında çıkan oyun, tam anlamıyla ‘kalbe dokunan bir hikaye’ anlatıyordu. 2017 yılında da devam oyunu olarak değerlendirebileceğimiz Finding Paradise gelmiş, o da yine beğenilen oyunlar arasına adını yazdırmayı başarmıştı.

Şimdi de sırada 3. oyun Impostor Factory var. 2019’da duyurulan oyun hakkında bir süredir haber gelmiyordu, ama artık çıkış tarihini öğrenmiş bulunuyoruz.

Impostor Factory, öncüllerine göre daha karanlık bir tema vadediyor. Yine doktor ikilimiz Eva Rosalene ve Neil Watts ile bir maceraya atılacağız, ama bu sefer işin içine gizemli cinayetlerin girdiği bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Lovecraft’tan esinlenen oyunlar kervanına To The Moon serisi de dahil oluyor denilebilir mi, ne dersiniz? Daha önceki oyunlarda Kan Gao’nun elinden çıkan hikayelerin ne kadar ilgi çekici olabileceğini görmüştük, bu sefer de benzer bir performans bekleyebiliriz.

Impostor Factory, 30 Eylül’de oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor, bizler de kendisiyle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz, yakından takipteyiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir