The Means War inceleme

Güzel bir kabam oyunu ile sizlerleyiz..Modern savaşın heyecanı sizleri çağırıyor!

Son zamanlarda ndaki gelişmeler üretilen oyunlara da yansımış durumda diyebiliriz. Bu aralar en popüler oyunlardan biri olan TheMeansWar şimdiden ulaştığı milyonlarca kullanıcısı sayesinde günümüzün en hit oyunlarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

The Means War oyun severlere dev orduları kontrol etme imkanı sunuyor. Büyük çaplı bir android strateji oyunu olan The Means War şimdiden oyuncuların gözdesi durumuna geldi bile.

Android platformda sunulan oyun günümüz modern çağındaki topları, tankları, ve diğer askeri teçhizatları kullanma imkanını sunarken aynı zamanda hızlı ilerleyişi ve grafik yönünden oldukça başarılı olması ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Şuana Kadar ki En Gelişmiş Strateji Oyunu

Android platformunda birçok strateji oyunu bulunmakta fakat çoğu futuristik ve fantastik olduğundan dolayı kullanıcılar arasında yeteri kadar ilgi görmüyor. Eğer daha gerçekçi ve günümüze ayak uyduran bir Android işletim sistemli oyun arıyorsanız The Means War Tam size göre!

This Means WAR2

Oyunda temel amacınız güçlü ve çok büyük bir ordu kurarak düşmanlarınızı alt etmek. Tabi güçlü bir orduya sahip olmak için tank, uçak, helikopter ve süper askerler gibi günümüz nimetlerinden olan materyalleri kullanmanız şart.

Oyuna başlarken ilk olarak kendi askeri komuta üssünüzü kuruyorsunuz ve üretime başlıyorsunuz. Askerlerinizi eğitmekle işe başlayarak oyunda devamlı olarak ilerliyor ve daha güçlü materyallere ve saldırı cihazlarına sahip olabiliyorsunuz.

Askerlerde oldukça çeşitli diyebiliriz, normal piyadelerin yanında keskin nişancılar gibi uzman birlikleri de eğitme şansına sahipsiniz. Oyunun en can alıcı noktalarından biride bu geliştirmelerin kullanıcıları sınırlamaması ve birçok özelliği bir arada sunması.

This Means WAR3

Ayrıca oyunda diğer saldırı donanımlarından olan tanklar, toplar, uçak savarları üretebilmek için yeni binalar inşa etmeniz gerekiyor. Bu materyalleri inşa edebilmeni için savaşmanız ve ganimet elde etmeniz gerekli.

Çok oyunculu (multiplayer) bir alt yapıya sahip olan TheMeansWar, başarılı grafikleri ve üstün performansı sayesinde oyuncuları cezbediyor. Bitmek tükenmek bilmeyen savaşlarda saflarınıza yeni müttefikleri katabilir ve diğer ekip arkadaşlarınızla beraber savaşın ortasına atılabilirsiniz.

ANDROİD

APPSTORE

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir