The Matrix Resurrections Fragmanı Yayınlandı!

2021 yılı sinema açısından sıradışı bir yıl oluyor. Yılın bu kadar enteresan geçmesinde elbet aslan hissesi Warner Kardeşlerin. Yalnızca çıkardıkları sinemalar değil HBO Max kararı da sinema dünyasına bomba üzere düşmüştü. Bu yılın tahminen de en sükse yaratan sineması The Matrix 4’ten nihayet birinci tam fragman yayınlandı. Daha evvel sinemadan ufak bir teaser izlemiştik fakat bu teaserın yegane gayesi da bizleri bu fragmana hazırlamaktı. Neo-Trinity geri dönüyor, USB belleklerinizi hazırlayın!

Neo’nun sinema dünyasında sahiden çok başka bir havası var. Hayli bir vakittir John Wick sinemalarıyla Keanu Reeves’e doysak da Neo olarak geri döndüğünü görmek ister istemez bir heyecan yaratıyor. Fragman ile birlikte oluşan soru işaretlerine de karşılık bulmayı başardık. Yeni kuşak Agent Smith ve yeni kuşak Morpheus’u gördük. O yakın dövüş sekansları, Matrix’e mahsus aksiyon hissiyatı… Özlemişiz bu hisleri sevgili Oyungezerler! Artık sinemanın çıkış tarihi olan 22 Aralık gününe kadar sabırsızlığımız artacak. Yalnızca nostalji hissiyatı mı bilmem lakin bu sinemaya dair umutlarım birinci fragmanla birlikte biraz daha yükseldi.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir