Stardew Valley’in Yapımcısından Yeni Oyun Müjdesi!

Stardew Valley’i tek başına yaratan Eric “ConcernedApe” Barone, uzun süredir yeni oyunu üzerinde çalıştığını bizlerle paylaşıyor. Israrla bu oyunun Stardew Valley 2 ya da herhangi bir “çiftlik simülasyonu” olmadığını ifade eden Barone, yeni oyununun “kısa süre içerisinde” tanıtılacağını resmen açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Stardew Valley Cup’ta konuşan Barone, Twitch üzerinden yayına katılan pek çok oyuncuya sevindirici bir haber verdi. Yayının sonunda seyircilerden gelen soruları yanıtlayan geliştirici, yeni oyunu hakkında çok fazla detay vermeden önemli açıklamalar yaptı.

Yayının tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Barone, oyunun yine bir pixel-art oyunu olacağını doğruladı. Aynı şekilde kamera açısında da Stardew Valley’nin adımlarını takip edecek bu yeni oyun. “Bir şekilde” Stardew Valley efsanesine bağlı olacak oyunun, oynanış açısından çok daha farklı olacağını öne sürüyor yapımcı. Bizler de bu oyunu merakla bekliyoruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir