Spider-Man Unlimited Android İnceleme

En sevilen marvel karakterlerin biri olan Spider-Man android cihazlarımızda klasik koşu oyunu ile yerini alıyor.Fakat türe çok farklı bakışaçısı getirerek çıtayı yükseltiyor.

Oyunu oynarken internet bağlantınız olması gerekiyor.Ve de ilk önce indirirken wireless indirmesi yapın çünkü toplam boyut 300 mb oluyor.Google play indirmesi yaptıktan sonra oyuna girince 71 mblik birindirme daha sizi bekliyor.

Çizgi roman tadında grafikleri ile dikkat çeken oyun türkçe desteğiyle bir harika.Renkler canlı renkler seçilmiş.Ayrıca oyunda ses dialogları da güzel hazrılanmış.Türkçeye çevrilirken yapılan espriler de tadında olmuş doğrusu.

Standart koşu oyunlarına nazaran hikaye modu yerinde olmuş. Hikaye modunu bitirdiğinizde etkinlikler bölümü ile sürekli güncellenen karşılaşmalara katılabilir, derece yapıp değerli ödüller kazanmaya çalışabilirsiniz.

spidey1

Oyunda tüp topluyorsunuz.Bu tüplerle Spider-Man‘lerinizi güçlendirebilir,yeni  Spider-Man‘ler alabilirsiniz.. Oyunda 5 tane hakkınız var ve her oynayışta 1 hak gidiyor.Tekrar dolması için ya 5 dakika bekleyeceksiniz yada parayla hak satın alacaksınız.Ya da alternif olarak  sıralamalarda gödüğünüz kişileri arkadaş ekleyebilir ve onlardan enerji isteyebilirsiniz.Günde 5 enerji isteme ve 5 enerji gönderme yapabiliyorsunuz.

Ayrıca iSO-8 denilen kristalleri de toplayıp bunları da para gibi kullanabiliyorsunuz.

Oyunda önümüze çıkan engelleri aşarak ve de karşımıza gelen düşmanlarımızı alt ederek verilen görevleri tamamlıyoruz.Tabii bunu yaparken arada ağ atmıyor da değiliz.

Ve de oyun sonlarında patronları da pataklamayı da es geçmiyoruz.

 

Oyun eğlenceli bir oyun.Gameloft oyunu gerçekten özenerek yapmış.Oyunu denemek istiyorsanız buyrun sizde indirip deneyin.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir