Spider-Man: No Way Home’un Süresi Belli Oldu

Önümüzdeki Aralık ayında Marvel Sinematik Evreni adına son zamanların en heyecan verici filmini izleyeceğiz gibi gözüküyor. Hatta sadece No Way Home fragmanı bile beni Avengers: Endgame sonrası ilk defa heyecanlandıran MCU içeriği oldu. Çok geniş bir kadroya sahip olan yeni Spider-Man filmi tüm bu isimlerin hakkını vermek için epey uzun bir süreyle vizyona girecek. Cineworld üzerinden öğrendiğimiz bilgiye göre film 150 dakika uzunluğunda olacak.

İki buçuk saatlik süresiyle birlikte No Way Home, MCU içerisindeki en uzun Spider-Man filmi olacak. Homecoming, 133 dakika dakikalık bir süreye sahipti. İkinci film Far From Home ise 129 dakikaydı. Sam Raimi‘nin Spider-Man filmleri ise sırasıyla 121, 127 ve 139 dakikaydı. Amazing Spider-Man filmleri de yine 136 ve 142 dakikalık süreleriyle No Way Home’un gerisinde yer alıyordu. Tüm sinematik Spider-Verse’ün bir araya geleceği No Way Home’un daha uzun olması pek şaşırtıcı değil.

  • Bir Spider-Man Hayranı No Way Home Fragmanını 90’lar Çizgi Filmine Uyarladı

Zaten ilk fragmanda gördüğümüz Doc Ock‘un “Hello Peter” demesi epey heyecan vericiydi. Üstüne Electro, Green Goblin gibi isimler de geri dönüyor. Bazı hayranların kafasında dolaşan şahane soru ise; “Çoklu evrende geçen bir Sinister Six hikayesi mi geliyor?” Henüz bu soruya cevap vermek için çok erken ama Doctor Strange 2‘nin yönetmeninin Sam Raimi olduğunun hatırlatmakta fayda var.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir