Shadow Tactics’in Bağımsız Eklentisi Aiko’s Choice, Aralık Ayında Çıkacak

Commandos türünü sevenleri ihya eden Shadow Tactics, çok yakında bağımsız eklenti paketi Aiko’s Choice’a kavuşacak. Paketin çıkış tarihi Aralık 2021 olarak açıklandı ama net bir gün verilmedi. Bu bilgiye bir de yeni fragman eşlik ediyor.

Oyunun Steam açıklaması Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice, ana oyunun kahramanlarından biri olan, usta ninja Aiko etrafında geçmektedir. Kamuflaj uzmanı olan Aiko, düşmanlarının dikkatini Geyşa kılığında dağıtır. Aiko, geçmiş yaşamını arkasında bıraktığından emin olsa da geçmişiyle derinden alakalı olan yeni bir düşman ortaya çıkarak karşısına dikilir. Ölümcül suikastçılardan oluşan yoldaşlarıyla birlikte, geçmişinin hayaletlerini avlamak için yola düşer. şeklinde.

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Shadow Tactics’in tüm kadrosu Aiko’s Choice’ta ta elimizin altında olacak. Hayato, Takuma, Yuki ve Mugen de bizi bu macerada yalnız bırakmayacaklar.

Mimimi Games, gerek Shadow Tactics gerekse Desperados III ile inanılmaz bir çıkardı. Aiko’s Choice’tan beklenti de haliyle bir hayli yüksek. Türü sevenleri mest edecek bir paketle karşılaşacağımıza inancım tam benim. Ön siparişe açılsa da hemen alıversek 🙂

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir