Resimde Görmüş Olduğunuz Konsol Gerçek Bir Xbox Series X

Microsoft, Ubisoft’la yaptığı Far Cry 6 promosyonları kapsamında inanılmaz bir işe imza atmış ve resimde görmüş olduğunuz Xbox Series X’i geliştirmiş. Bu cihaz gerçekten de var, gerçekten de çalışıyor ve şanslı bir oyuncunun ellerine geçecek.

Xbox Series X, PlayStation 5’in aksine oldukça mütevazi tasarım çizgilerine sahip. Ancak bu alternatif son derece cesur ve orijinalinden bir hayli farklı olmuş.

Microsoft bu özel üretim Far Cry 6 temalı Xbox Series X’i satmayacak ama şanslı bir Microsoft Rewards üyesi bu konsolu kazanıp evine götürecek. Çekilişe katılabilmek için ABD, İngiltere, Kanada, Almanya veya Fransa’da ikamet etmek gerekiyor, hani olur da böyle bir durumunuz veya koşulları sağlayan bir tanıdığınız varsa 30 Eylül’e kadar siz de şuradan şansınızı deneyebilirsiniz. O sayfada Microsoft Rewards’a katılmak için gereken link de mevcut zaten.

İşin bir diğer bomba kısmıysa şu. Bu konsolu kazanacak kadar şanslı olan kişi yalnızca bu konsola sahip olmayacak. Yanında yine temalı bir kontrolcü, Far Cry 6’nın dijital kopyası, oyundan esinlenen birkaç ticari ürün ve sıkı durun, bir adet Samsung NEO QLED TV (bizde en ucuzu 35 bin liradan başlıyor) kazanacak 🙂

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir