Realme Band 2’nin tanıtım tarihi belli oldu

Realme ilk akıllı bilekliğini 2020’nin Mart ayında piyasaya sürmüştü. Geçtiğimiz Temmuz ayında ise şirket Realme Band 2 modelini piyasaya sürmeye hazırlandığını doğruladı. Artık lansman tarihini de biliyoruz.

Çinli marka yeni akıllı bileklğini 15 Eylül‘de tanıtacak. Şirket Realme Band 2’de geçen yıl piyasaya sürülen modelden farklı olarak yepyeni bir tasarımla yola çıkıyor. Ancak pek yabancı olduğumuz bir tasarımdan bahsetmiyoruz.

Realme Band 2 muhtemel özellikleri

Yeni akıllı bileklik, Huawei Watch Fit‘e benzer bir görünümle karşımıza çıkacak. Ekran boyutunun 0.96 inçten 1.4 inç‘e yükselmesi bekleniyor. Cihaz ayrıca kandaki oksijen miktarını da (SpO2) ölçebilecek.

Realme Band 2’nin daha fazla spor modunu destekleyeceği bildiriliyor. Bununla birlikte Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip olacak. Hatırlayacağınız üzere ilk nesil model Bluetooth 4.2 bağlantısını destekliyordu.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir