PS Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu

Sony’nin PS Plus abonelerine Eylül ayı boyunca sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu; bu ayın oyunları Hitman 2, Predator: Hunting Grounds ve Overcooked: All You Can Eat! olarak açıklandı. Aslında birkaç gün önce bu oyunlar sızmıştı, bu sefer üçte üç tuttuğunu gördük.

Bu ayın PS5 oyunu Overcooked: All You Can Eat!, iki oyunun ve ek içeriklerinin elden geçirilmiş hallerini bir arada sunan bir paket. Yüzlerce bölümde deliler gibi yemek pişirip duruyoruz. Özellikle co-op oynamak çok zevkli olabiliyor, mutlaka deneyin derim.

Predator: Hunting Grounds, ne yazık ki o beklenen Predator tecrübesini yaşatamadı. Asimetrik multiplayer oyunlardan birisi olan Hunting Grounds’ta ister Predator olup etrafınızdaki askerlerin başına bela olabiliyor, isterseniz de avcı rolüne bürünüp Predator’ın peşine düşebilirsiniz. Predator’ın özel yeteneklerini kullanmak zevkli olabilir.

Bu ayın en dikkat çekici oyunu ise, Hitman 2. World of Assassination üçlemesinin ikinci oyunu, serinin başarılı yapımları arasında yerini almıştı. İncelemelerde iyi bir ortalama tutturdu, oyuncular tarafından beğenildi. Daha önce ilk oyun da PS Plus ile ücretsiz olarak verilmişti, adım adım üçlemeyi tamamlama yolunda ileriliyoruz, darısı son oyunun başına diyelim artık 🙂

PS Plus Eylül ayı oyunları Overcooked: All You Can Eat!, Predator: Hunting Grounds ve Hitman 2’yi 7 Eylül’den itibaren oyun kütüphanenize ekleyebileceksiniz; bunun için son tarih ise 4 Ekim.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir