Popüler oyun serisinin yeni filmi Resident Evil: Welcome to Raccoon City’den yeni bir görsel geldi

Capcom’un başarılı video oyun serisi Resident Evil‘ın film serisini yeniden başlatacak olan yeni film Resident Evil: Welcome to Raccoon City geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde de filmden yeni bir görüntü paylaşıldı.

Paylaşılan görsellerde Chris Redfield, Albert Wesker ve Jill Valentine gibi popüler karakterleri görebiliyoruz. Yeni filmin daha çok korku odaklı olacağı ve çok fazla CGI’lı aksiyon sahnelerinin olmayacağı söylenmişti. Açıklamalar tam oalrak Resident Evil hayranlarının istediği yönde ancak film çıkınca bu açıklamalar ne kadar doğru göreceğiz.

Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Johannes Roberts üstleniyor. 24 Kasım 2021’de vizyona girmesi beklenen Resident Evil filminin oyuncu kadrosu ve rolleri ise şöyle: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Chief Irons), Chad Rook ve Lily Gao.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City’nin son paylaşılan görseli de dahil tüm görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City Görseller

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir