Phasmophobia, En İyi Hafta Sonu Performansını Geride Bıraktı

Ağustos güncellemesi Phasmophobia’ya yeni bir rekor getirdi. Güncelleme ile birlikte oyuna eklenen iki yeni hayalet türü, oyuncuları da tekrar oyuna çekmeyi başardı. SteamDB’nin verilerine göre Myling ve Goyo isimli bu ruhlar, oyunun yeni bir hafta sonu rekoru kırmasını sağladı.

Pazar günü itibariyle resmi verilere bakıldığında oyunun Steam üzerinde 62.448 eş zamanlı oyuncuya ulaştığını görebiliyoruz. Bu rakam, erken erişime giren oyunun en iyi günlerinden birine ulaştığını temsil ediyor. Satırları yazdığım esnada ise oyunda 11.272 eş zamanlı oyuncu olduğunu görüyorum.

Güncelleme ile birlikte sadece iki adet yeni hayalet türünün oyuna eklenmediğini belirtelim. Geliştirici ekip oyunun performansı ile ilgili de kritik düzenlemeler yaptı. Buna ek olarak artık oyuncuların yeni bir kayıt tipine sahip olduğunu da belirtelim. Bakalım Phasmophobia bu rüzgarı koruyabilecek mi?

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir