Norman Reedus, Death Stranding 2 İçin Görüşmelere Başlamış Bile

Hideo Kojima, yıllar boyunca ufak tefek bilgi kırıntılarıyla oyalayıp en sonunda Kasım 2019’da Death Stranding ile buluşturmuştu bizleri. Sonrasında oyunun PC versiyonu çıktı. Yetmedi, şimdi bir de Director’s Cut geliyor. Kojima, bununla da yetinecekmiş gibi görünmüyor.

Norman Reedus; Brezilya’dan Vitoria Pratini ile gerçekleştirdiği bir röportajda, “İkinci bir Death Stranding oyunu yapacağımızı düşünüyorum. Şu anda oyunla ilgili görüşmeler devam ediyor” demiş IGN Brasil tarafından aktarıldığı kadarıyla.

Reedus; geçtiğimiz yıl da, Hideo Kojima ile yeni bir oyun için görüştüklerini ifade etmişti. Wired ile gerçekleştirdikleri soru-cevap yayınında “Death Stranding’i yaptık, başka şeyler yapmak üzere konuşuyoruz” demiş, sonrasında da “belki Death Stranding ile ilgili bir şeyler olabilir” diye de eklemişti. Ama burada, Death Stranding Director’s Cut’ı da kastetmiş olabilir, o dönemde henüz duyurulmamıştı. Fakat bu seferki açıklamasında ikinci bir oyundan bahsettiği görülüyor.

> Death Stranding – İnceleme

Söylediği gibi olacak, Death Stranding 2 duyurusu gelecek mi bakalım. Merakla bekliyoruz, yakından takipteyiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir