Netflix Bu Sefer De Bir Pokemon Sineması Hazırlıyor

Yaklaşık bir ay evvel Netflix‘in yepisyeni bir Pokemon dizisine başladığı haberi gelmişti. Detective Pikachu‘dan sonra Pokemonları cıvıl cıvıl görme iştahı oldukça arttı, bu yeni diziyle birlikte yeniden cıvıl cıvıl, canlı canlı Pokemonlar ekranlarımıza taşınacak.

Son gelen tez ise, tekrar Netflix cephesinden. Birinci olarak The Illumnierdi’nin duyurduğu habere nazaran Netflix bu defa de yeni bir Pokemon sineması için ön hazırlıklara başlamış. Fakat bu sinema Detective Pikachu’dan büsbütün bağımsız olacak ve hazırlıkları süren diziyle tıpkı kainatta geçecek. Bir bakıma Netflix Pokemon Kozmosu oluşuyor diyebiliriz.

  • Netflix’ten Farklı Bir Pokemon Dizisi Geliyor

Planlanan birinci diziyi Lucifer’ın yapımcılarından Joe Henderson hayata geçirecekti. Bu sinemayla ilgili şimdi bir üretimci ya da direktör ismi gündemde yok. Öte yandan Detective Pikachu için de muhtemel bir devam sineması hala masada yer alyor. Ryan Reynolds‘un Pikachu’yu seslendirdiği sinema de eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu yorumlar almıştı. Bu vakte kadar Pokemon konusunda hayli muhafazakar bir tavır izleyen Nintendo zati yakın vakitte Pokemon TV ve Pokemon YouTube kanalına büyük yatırım yaparak yeni bir periyodun başladığını göstermişti. Umarım işin televizyon/sinema boyutunda başlayan bu yenilik bir noktada oyunlara da sirayet eder.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir