Mission: Impossible 7 ve Top Gun: Maverick’ten Erteleme Haberi!

Koronavirüs salgını en sevdiğimiz şeylerden biri olan sinemalarımızı 2020 yılı boyunca elimizden aldı. Aşılanma süreci ve dünyanın toparlanmaya başlaması derken tekrar sinemalarımıza kavuşmuş durumdayız fakat bu kez de filmlerin erteleniyor oluşu, beyaz perdeyi ziyaret etmek için bir sebebimiz kalmaması anlamına geliyor.

Deadline’ın öne sürdüğü iddialara göre 2022’nin en çok beklenen filmlerinden olan Mission: Impossible 7 ve Top Gun: Maverick, 2022 yılının ilerleyen aylarına ertelendi. İddialara göre Mission: Impossible 7 30 Eylül 2022’de, Top Gun: Maverick ise 27 Mayıs 2022’de vizyona girmiş olacak.

Mission: Impossible 7’nin orijinal vizyon tarihinin Kasım 2021 olduğunun altını çizelim. Fakat daha sonra bu tarih 27 Mayıs 2022 olarak güncellenmişti. Top Gun: Maverick ise Temmuz 2021’deki vizyon tarihini 19 Kasım 2021’e ertelemişti. Yani filmler üst üste ikinci kez erteleniyor.

Bakalım merakla beklediğimiz filmler ve diziler ertelenmeye devam edecek mi?

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir