Minecraft’ta Infinity Gauntlet’i Kullanmak İster Misiniz?

Minecraft’ı bu kadar ilgi çekici yapan şeylerden biri, oyunculara tanıdığı sınırsız özgürlük kesinlikle. Yani oyun içerisindeki tek sınır sizin hayal gücünüz olduğu için pek çok şeye hayat verebiliyorsunuz istediğinizde. Oyunun mekanikleri yapmak istediğiniz şeyin önüne geçtiğinde ise devreye modlar giriyor.

Fakat bu kez bir moda da değil, direkt olarak bir datapack’e bakıyoruz. KNKevin isimli oyuncu tarafından geliştirilen bu veri paketi, oyuna Thanos’un Infinity Gauntlet’ini ekliyor. Sadece sağ tık ile kullanabildiğiniz bu silah, dünyadaki tüm mob’ları zararsız mob’lar haline dönüştürebiliyor tek tıkla.

Yalnız eldivenin tek özelliği bu değil. İstediğiniz takdirde zamanı dondurabiliyor ya da mob’ların zihinlerini kontrol edebiliyorsunuz bu korkunç güçlü silah ile. Hatta göz açıp kapayıncaya dek bir noktadan bir diğerine de ışınlanmanız mümkün hale geliyor. Bu silaha ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey datapack’i indirerek her türlü madeni birleştirmek.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir