Minecraft Live’da Bu Yıl Bol Bol Yeni İçerik Görebileceğiz

Sizi bilmiyorum fakat ben Minecraft’ın şu sıralarda gittiği yoldan memnunum. Temellerini kurduğu dünyayı geliştirmeye devam eden Mojang ekibi, şu sıralarda Caves&Cliffs güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme ile birlikte pek çok şeyi değiştirecek olan ekip, merakla beklenen Minecraft Live etkinliği ile ilgili bir fragman yayınladı.

MineCon’dan mahrum kalan Minecraft dünyası, geçtiğimiz yıl olduğu gibi dijital Minecraft Live etkinliğinde buluşacak. 16 Ekim’de başlayacak olan etkinlik hakkındaki tüm detayları, başlangıç tarihi yaklaştıkça öğrenme fırsatı bulacağız. Fakat bu etkinlikte yeni bir mob göreceğimiz şimdiden doğrulanmış durumda.

Tabii ki en büyük dikkat 1.18 güncellemesinde olacaktır. Caves&Cliffs güncellemesinin ikinci parçasının oyuna ekleneceği 1.18 güncellemesi bir süredir oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Hatta bir süredir biz de sizlerle bu test güncellemelerinin detaylarını paylaşıyoruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir