Macera oyunu Night in the Woods, iOS cihazlar için çıkışını yaptı

Yayıncılığını Finji’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Infinite Fall’un yaptığı macera türündeki Night in the Woods, iOS için çıkışını yaptı.

Oyun şu anda App Store üzerinden 54,99 TL’ye satışa çıkmış durumda. Daha öncesinde PC için de çıkış yapmış olan oyun ödül kazanmıştı. Oyunun fragmanını, mağaza sayfasını ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Night in the Woods Fragman

Üniversiteyi bırakan Mae Borowski, eskiden bir maden kasabası olan harap olmuş Possum Springs’e dönerek eski amaçsız hayatına devam etmek ve arkasında bıraktığı arkadaşlarıyla bağlarını yeniden kurmak ister. Ancak hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yetiştiği kasaba artık farklıdır, arkadaşlarıysa büyümüş ve değişmiştir. Yapraklar yere düşüyor, rüzgar ise gittikçe daha soğuk esiyordur. Işık ortadan kaybolduğunda garip şeyler olmaya başlamıştır.

Ve ormanda bir şey vardır.

Mae’nin büyüdüğü kasabaya ve öteki taraftaki karanlığa yaptığı yolculuğa katıl.

NIGHT IN THE WOODS tanışılacak onlarca karakter ile renkli bir dünyada yapılacak onlarca şey içeren;  keşif, hikaye ve karakter odaklı bir macera oyunudur. Eşyaları kır, bas çal, elektrik hatları üzerinde yürü, çatılar arasında zıpla ve karşılaşmak istemediğin harika ve korkunç şeyler keşfet. Evine, yani Possum Springs’e gel ve hayatını mahvet.

Night in the Woods Finji, LLC Oyunlar ₺54,99 2,1 GB

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir