Lost Ark 2022’ye Ertelendi

Smilegate RPG’nin hack ‘n’ slash oyunu Lost Ark, şu an sadece Güney Kore, Rusya ve Japonya’da oynanabilen ve inanılmaz derecede popüler olan bir oyun. Haziran ayında Summer Game Fest açılış gecesinde Amazon’un Smilegate RPG ile işbirliğine gittiğini ve oyunu Batı ülkelerine bu sonbahar aylarında getireceğini öğrenmiştik.

Bu oldukça sevindirici bir haberdi ancak Smilegate ekibi oyunun çıkışını 2022’ye ertelediklerini duyurdu. Ekip yaptığı açıklamada Teknik Alfa testlerinden sonra oyunun daha işi olduğuna karar verdiklerini ve çıkışında oyuncuların hak ettiği yüksek kaliteye sahip olması için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu söylemiş.

Her ne kadar açıklamanın içinde “2022’nin başları” şeklinde duyurulmuş olsa da Steam sayfasında tarih olarak 31 Mart 2022 tarihi görülüyor.

Oyun ilk ön siparişe açıldığında uygun fiyatlarıyla dikkat çekmişti. Örneğin normal satış fiyatı 100 euro olan Platinum Founder’s Pack bizde 144 TL olarak listelenmişti. Benim gibi bu fiyattan satın alanların oldukça şanslı olduğu ortaya çıktı çünkü sonrasında gelen tepkiler üzerine bu paketin fiyatı 456 TL olarak güncellendi. Diğer paketlerde de benzer biçimde fiyat artışı gördük.

Lost Ark’ın Steam sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir