LG G5 neden ilgi görmedi?

Şu sıralar bir çok haber sitesinde ”Lg g5 ilgi görmediği için firma bir çok çalışanını işten çıkarma kararı aldı.” şekline haberler yer almakta.LG, G2 ve G3 modelleriyle oldukça iyi bir başarı yakalamış G4 ile olumlu dönüşler olsa da istenilen satışlar elde edilememişti.

 

LG G5 neden beklenen ilgiyi görmedi?

Öncelikle ürün çıkmadan tasarımı ile ilgili yapılan eleştiriler buna neden oldumu bilemem ama LG G5 Arkadaşları diye tanıtılan ve içerisinde birçok aksesuarın yer verildiği ürünler yani MODÜLER YAPI yüksek fiyat nedeniyle ilgiden uzak kaldı.Bu aksesuarlardan özellikle  LG 360 VR cihazının takıldığında dışarıdan çok fazla ışık alması kullanıcılardan fazlasıyla eleştiri almış.

 

İkinci olarak bana göre fiyat çok yüksek.Telefon ülkemize 2.799 liradan giriş yapmıştı.Son  olarak özellikle belirtmek isterim Telefon kötü bir telefon değil.Aslında epey kullanıcısıda bulunmakta.Habere Lgnin yaptığı yanlış strateji için değinmek istedim.Aşağıda shift delete ekibinin güzel bir incelemesi var.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir