League of Legends’ın Yeni Karakteri Vex Ortaya Çıktı!

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından biri olan League of Legends’ın yeni şampiyonu ortaya çıktı. Oyun tarihindeki en depresif karakterimiz olmaya gelen Vex, beraberinde dolaştırdığı gölgesi ile birlikte Vadi’nin en hareketli karakterlerinden biri olmaya geliyor.

Oyunun resmi YouTube hesabından paylaşılan videoda, Vex’in Vadi’deki maceralarını izliyoruz. “Kasvetperver” karakterimiz hayattan almadığı keyfi ve insanlara karşı rahatsızlığını önce dile getiriyor ardından tek tek avlıyor düşmanlarını. Bu esnada Vex’in “Gölge” adını verdiği karakterini de görme fırsatı buluyoruz.

Yeni şampiyonumuzun yetenekleri henüz netleşmiş değil fakat videoda Vex’in ne kadar güçlü olabileceğini görüyoruz. Fırlatılabilen bir saldırıya sahip olacak karakterimiz aynı zamanda hızlıca yer değiştirebilecek gibi görünüyor. Buna ek bir de kendi etrafında odaklanarak atabildiği bir yeteneği olduğu da dikkatimizden kaçmadı.

Vex’in ne zaman çıkış yapacağı kesinleşmedi.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir