İnstagram Takipçisi Satın Almak Mantıklı Değil!

İnstagram takipçisi satın alma konusunda bu yazmış olduklarımızdan sonra, belki de bir çok İnstagram takipçisi satan firma bize kızacaktır. Ancak burada bilinmesi gerekir ki, almış olduğunuz takipçilerden ciddi anlamda geri dönüş alamazsınız. Bunu da bilmenizi isteriz. Bu iş çok teferruatlı ve dikkat gerektiren bir husustur.

İnstagram, takipçi konusunda dikkatli şekilde hareket etmek gerekir. Aksi takdirde tam anlamıyla sonuç alınamayacaktır. Bu konuda şunun da altını çizmek gerekir ki, bir İnstagram fotoğrafından kendinizi takip ettirmek kolay bir şey değildir elbette. Ancak, tamamen satın almış olduğunuz takipçiler, sizleri gerçekten de beğenerek seçmedikleri için, belirli bir süre sonra, sizden vazgeçebilirler ve sizler de herhangi bir hak iddia edemezsiniz.

İnstagram Takipçisi Satın Alma

İnstagram takipçisi satın alma işlemini bir çok firma üzerinden yapabiliyorsunuz. Ancak, bu bir süreç olarak devam ediyor. Örnek vermek gerekirse, belirli bir ücret ödüyorsunuz ve sonrasında da para yatırmanın akabinde, takipçiler sizlere yönlendiriliyor ancak, gerçek anlamda satın aldığınız takipçiler aslında zombi. Çünkü, sizler için ölüler. Örnek vermek gerekirse, çok büyük bir araba firması lüks araç satıyor diyelim. 10.000 15 yaşındaki gencin sizi takip etmesinin sonucunda %1’lik geri dönüş sağlanamayabilir. Bu çok düşük bir rakam gibi geliyor. Ancak, neden 15-16 yaşındaki insanlar için neden lüks araç ön plana çıksın ve ilgi alanı olsun değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir