Injustice’in Animasyonundan Birinci Fragman Geldi!

Şimdi geçtiğimiz günlerde vizyon tarihi ile birlikte gündeme dahil olan Injustice’in animasyon uyarlaması Gods Among Us’tan birinci fragman geldi. Ekim ayında vizyona girecek olan animasyonun birinci ipucu imajlarında her şeyi başlatan o vahim olaya bir kere daha tanıklık ediyoruz.

Fragman ile birlikte bu sene düzenlenecek DC FanDome aktifliği ile ilgili de bilgilere ulaşma fırsatı buluyoruz. Yapılan açıklamalara nazaran hem animasyonu hem de fuarı birbirine bağlayacak fizikî bir aktiflik ile karşılaşacağız. Bu fuara katılanlar, özel içerikler ile müsabaka fırsatı bulacak.

2013 yılında çıkış yapan Injustice oyunu, Mortal Kombat’ın da imalcisi olan NetherRealm tarafından geliştirildi. O günden beri kendisine has bir kitle yaratmayı başaran seri, üstün kahramanlarımızın öyküsüne farklı bir bakış açısı getirerek potansiyel tehlikeleri göz önüne seriyordu.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir