Huawei P50 serisinin global lansman tarihi belli oldu

Huawei, 21 Ekim’de Avusturya’nın başkenti Viyana‘da bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Çinli üretici lansman hakkında çok fazla detay paylaşmadı ancak yabancı basın Huawei P50 ve P50 Pro‘nun global versiyonlarının tanıtılacağını düşünüyor.

Akıllı telefonlar geçtiğimiz Temmuz ayında Çin’de çıkış yapmıştı. Seri, Huawei P50 ve P50 Pro olmak üzere iki modelden oluşuyor. Cihazlarda yüksek tazeleme oranına sahip OLED ekranlar, Snapdragon 888 / Kirin 9000 4G yonga setleri, gelişmiş kameralar, 66W kablolu ve 55W kablosuz şarj destekli piller, NFC, IP68 koruması ve HarmonyOS 2.0 işletim sistemi bulunuyor.

Huawei Nova 9 serisi de gelebilir

Aynı gün, Huawei Nova 9 serisi akıllı telefonların da resmiyet kazanma ihtimali var. Söylentilere göre Nova 9 ve Nova 9 Pro olmak üzere en az iki modelle tanışacağız. Temel versiyon için Snapdragon 778G işlemci ve 66W hızlı şarj desteği konuşuluyor. Üst model ise daha güçlü bir işlemci ve 100W hızlı şarj özelliği ile gelecek.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir