HBO Max, The Batman Yan Dizisi Penguen’e Hazırlanıyor

Bazen yaşadığımız periyoda nitekim hayret ediyorum. Son 10 yılda o kadar değişik içerikler üretildi ki her seferinde daha absürt bir şey gelemez derken hakikaten daha garip bir olayla karşılaşıyoruz.

Bu sefer DC cephesinden enteresan bir haberle karşınızdayım. HBO Max’i genişletmek isteyen Warner Kardeşler, Batman berbatı Penguen‘e bir yan dizi yapıyor sevgili Oyungezerler. Evet, bildiğimiz Oswald Cobblepot artık kendi dizisine sahip olacak. Ne yazık ki başrolde Danny DeVito yer almıyor, fakat The Batman yan dizisi olacağı için Colin Farrell‘ı Penguen olarak göreceğiz.

Birinci olarak Variety’nin duyurduğu habere nazaran; stüdyo, The Batman için geniş bir cihan oluşturmak istiyor. Matt Reeves‘in direktörlüğünü yapacağı sinema DC’nin sinematik olarak yeni periyodunda değerli bir mihenk taşı olacak. Penguen dizisinin senaryosunu Lauren LeFranc yazarken, The Batman’in yapımcılarından Dylan Clarke da yeniden üretimci olarak projede yer alacak.

HBO Max ayrıyeten tekrar tıpkı kozmosta geçen bir polisiye dizisi Gotham PD için de hazırlıklarını sürdürüyor. “Arkham” çalışma ismiyle çekimlere devam eden dizide de genç bir James Gordon kıssası izleyeceğiz.

  • Batgirl Sinemasında Batman Görmeyi Beklemeyin
  • The Batman Fragmanı Yayınlandı!

Bu çılgın yeni devirde yaşamak nitekim büyük bir ayrıcalık. Sony bir yandan Madame Web sineması yapıyor, bir taraftan Penguen dizisi geliyor. Artık çizgi roman uyarlamaları o denli bir noktaya geldi ki bir çizgi romanın içerisinde yer alan rastgele bir insanın hayatı da “Spider-Man ağ atarken artta sosisli yiyen adam” formunda ekrana taşınabilir hale geldi. Sıradaki absürt çizgi roman uyarlamasını merakla bekliyorum.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir