Google Duo Nedir, Nasıl Kullanılır ?

İnternet ve bilişim sektörünün Dünya devi olan Google yeni çıkardığı uygulama sayesinde birçok kişinin beğeni kazandı. Görüntülü görüşme imkanı sağlayan bu uygulama çıktığı günden beridir birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Google Duo Ağustos ayında mağazalardaki yerini aldı. Kullanımında ki kolaylık ve ara yüzündeki basitlikten ötürü birçok kişinin aradığı görüntülü konuşma hizmetini sunmaktadır. Uygulamayı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise sadece görüntülü arama yapılabiliyor olmasıdır.

Google Duo Kayıt

Apple Store ve Google Play aracılığı ile öncelikle programı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise uygulamayı kurmalısınız. Bu esnasında sizlerden telefon bilgilerinizi istemektedir. Telefon numaranızı girdikten sonra ise karşınıza şifre bölümü gelecektir. Buraya telefonunuza gelen şifreyi girmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri başarıyla yaptıktan sonra Google görüntülü konuşma uygulamasını direk kullanabilirsiniz.

Kullanım ve Özellikler

Uygulama sade ve kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Google Duo uygulaması sizlere anında iletişim kurabilme özelliği sunmaktadır. Uygulamada görüntü kalitesi üst düzeye çıkarılmıştır. Hücresel verinizin açık olması yadawifi hizmetine bağlı olmanız gerekmektedir. Bu ikisi dışında hiçbir alanda çalışmamaktadır. Uygulamada rehberinizde bulunan kişileri tek tuşla direk görüntülü arayabiliyorsunuz. Canlı ön izleme seçeneği ile aradığınız kişi açmadan bile direk görme ihtimaline sahipsiniz. Birçok kişi tarafından kullanılan programı sizlere telefonunuzun uygulama marketlerinden kolaylıkla indirebilir ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Android için Google Duo indir

iOS için Google Duo indir

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir