Garry’s Mod Ömrüne Devam Ediyor, Satış Sayıları Katlanıyor!

Hayatının büyük bir kısmını “Prop Hunt’a” gömmüş biri olarak Garry’s Mod’un oldum muhtemel keyifli dakikalar sunduğunu söyleyebiliyorum. Yaklaşık 17 yıldır bizlerle olan ve Source Engine’i en garip biçimlerde kullanmanıza imkan sağlayan Garry’s Mod, artık 20 milyon kopya satış sayısına ulaşmış durumda.

Garry’s Mod’u bir kalıba sığdırmak neredeyse imkansız. Oynanış manasında hiçbir şey vadetmeyen oyun, aslında içerisinde sınırsız bir potansiyele sahip. Biraz evvel de bahsettiğim Prop Hunt, Murder ve bunun üzere pek çok eğlencelik modlara konut sahipliği yapan Garry’s Mod bir formda satmaya devam ediyor.

Aslında bildiğimiz kadarıyla en çok sevilen ve oynanan modları da bu roleplay modları. 2016 yılında 10 milyon satış sayısına ulaşan Garry’s Mod, sonraki beş yıllık devirde bir 10 milyon kopya daha satmayı başarmış oldu. Kendisini buradan tebrik ediyoruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir