Final Fantasy VII Remake Intergrade, Haftaya PC’de!

Final Fantasy VII Remake Intergrade, önümüzdeki hafta Epic Games Store aracılığıyla PC’ye geliyor! The Game Awards’ta gösterilen fragmanda aslında oyunun PC’ye geliyor olmasına değil, bu kadar kısa müddet içinde geliyor olmasına şaşırdık. Oyunun çıkış tarihi 16 Aralık.

Aslında Mayıs ayında PS5 versiyonu için yayınlanan fragmanın sonunda, oyunun PlayStation 5 konsola özel olduğu yazıyor lakin taban notta da küçük bir fontla “diğer formatlardan en az 6 ay evvel PS5’te” ibaresi yer alıyordu.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade, Final Fantasy 7 Remake’in PS5 için yayınlanan geliştirilmiş versiyonu. Oyunda çeşitli yeniliklere ek olarak INTERmission isminde yeni bir DLC de bulunuyor ve DLC’nin ana karakteri de Yuffie.

  • Final Fantasy VII Remake Intergrade – İnceleme

Artık olağan her şey düzgün hoş lakin işin bir de maddi yanı var. Epic Games Store’daki Final Fantasy VII Remake Intergrade sayfasında “699 liradan başlayan fiyatlarla” yazısını görür görmez bu oyunu kolay kolay oynayamayacağını anlıyor insan.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir