Facebook Sayfa Beğeni Arttırma

Bir web sitesinin yüksek kitlelere ulaşması için sosyal medyayı aktif olarak kullanması çok önemlidir. Bu sosyal medyaların aralarında en önemlilerinden biri Facebook’tur. Web sitenizin Facebook sayfasının beğenisi ne kadar yüksek olursa erişeceğiniz kişi sayısı o kadar fazla olur ve buda web sitenizin hiti açısından o kadar iyi olur. Peki sitemizin Facebook sayfasının beğenisini nasıl arttırabiliriz ? Madde madde detaylıca üstünden geçeceğiz.

1) Facebook Sosyal Eklentisi
Sitenizin çok güzel görünen bir kısmına Facebook sosyal eklentisini ekleyin. Bu sayede sitenize giren insanlar Facebook sayfanızı da görecek . Tek tıkla Beğen butonuna basacaktır. Bu sayede de beğenileriniz artmış olur.

2) Siteye Girişte Pencere
Koddostu sitesinde çeşitli kodlar var bununla ilgili . Sitenize giren ziyaretçilerin karşısına Facebook sayfanızı beğenmesi için bir pencere çıkıyor ve sayfanızı beğenince pencere çıkıyor.

Bunlar pratik yöntemler . Şimdi biraz daha etkili yöntemlere geçeceğiz.

3) Çekiliş ve Etkinlikler
Sitenizde güzel bir çekiliş veya etkinlik düzenleyin . İnsanların beğeneceği ve ihtiyaçları olabilecek hediyeler verin . (Örneğin : Domain , hosting , reseller vb.) Etkinliğe katılım şartı olarak da Facebook sayfanızı beğenmelerini isteyin . Bu gerçekten çok etkili bir yöntemdir ve faydasını görürsünüz . Ama gerçekten güzel hediyeler vermelisiniz .

4) Reklam
Facebook’a sayfanızın reklamını verin. Eğer yeterli bütçeniz varsa tabii ki. Bu sayede organik beğeniler kazanabilirsiniz. Ancak reklamda sayfanızı iyi tanıtmanız gerek. Organik beğeni dediğimiz , sayfanızı isteyerek beğenin kişilerin beğenisidir. ( Yani çekilişteki gibi koşul olarak beğenmiyor ) sayfanızı takip etmek istediği için beğeniyor. Ancak dediğimiz gibi sayfanızı iyi tanıtmanız lazım.

facebook reklam

Makalemizin sonuna gelirken önerebileceğimiz bir metod da şu . Para vererek beğeni satın almanız . 1K organik Facebook sayfa beğenisini 20-50 tl arası alabilirsiniz . Bu tür siteleri Google’dan araştırmanız gerek.

Hepinizin Facebook sayfalarınızın beğenisinin artmasını dileyerek iyi günler diliyoruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir