Eternals’ın Yeni Fotoğraf Ekibi Bir Araya Getiriyor

Süper kahraman ekiplerinin bir araya gelme hikayesi genelde epey klişe olur. Eternals ile ilgili şimdiye kadar bildiklerimiz ise bu klişelerin yerli yerinde olduğunu gösteriyor. Bir süper kötülük yaklaşıyor ve kadim Eternals ekibi yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Her ne kadar orijinalinde Eternallar epey eski olsa da Thanos şıklatması sonrası yeniden onlara büyük iş düşecek. Filmden gelen son fotoğraf ise bir grup Eternal’ın bir araya gelişini gösteriyor.

Empire’a özel olarak paylaşılan görselde Sprite (Lia McHugh), Druig (Barry Keoghan), Kingo (Kumail Nanjiani), Phastos (Brian Tyree Henry), Gilgamesh (Don Lee), Sersi (Gemma Chan) ve Ikaris (Richard Madden) karakterlerini günümüz insanları gibi giyinmişken görüyoruz. Phastos teknolojik güçlerinin kullanarak ekibe yol gösteriyor gibi duruyor. Daha bu takıma Angelina Jolie’nin canlandırdığı Thena ve Salma Hayek’in canlandırdığı Ajax gibi isimler de dahil olacak.

  • Eternals’ın Düşmanları Deviantlar Kimlerdir?

Deviantlar ile mücadelesini görmeyi merakla beklediğimiz Eternals ile ilgili tuhaf bir iddia da Disney kulislerinde dolaşıyor. Normal şartlar altında 5 Kasım günü izleyeceğimiz Eternals, kendinden önce vizyona girecek olan Shang-Chi’nin gişedeki olası bir başarısızlığında ertelenebilirmiş. Pandemi sonrası Disney özellikle gişe anlamında hiçbir riski almak istemiyor.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir