Epic Games Store’un Sıradaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu: Sheltered

Epic Games Store ücretsiz oyunlar serisinin bu haftaki halkası Yoku’s Island Express indirilebilir hale gelirken, bir sonraki ücretsiz oyun da belli oldu; önümüzdeki haftanın oyunu Sheltered olarak açıklandı.

Sheltered, adının da işaret ettiği üzere, bir sığınakta ailemizle birlikte hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz bir yönetim oyunu. Birkaç ay önce devam oyunu da duyuruldu, 23 Eylül’de geliyor. Epic Games Store da devam oyunu gelmeden ilk oyunu ücretsiz olarak vermeyi tercih etmiş demek ki 🙂 Sheltered, daha önce Amazon Games ile de ücretsiz olarak verilmişti, o zaman almadıysanız, yeni bir fırsatınız daha oldu, bu sefer bir şans verebilirsiniz.

Bu haftanın oyunu Yoku’s Island Express’i 9 Eylül akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunu Sheltered’ı ise, 9-16 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir