En popüler türk webmaster forumları

Webmaster‘ların kendi sitelerinin dışında çok sık girdiği yerlerden biriside Webmaster forumlarıdır.Yada facebook webmaster grupları.
Mutlaka ikisine de girerler ama forumlara biraz daha fazla girerler.Site işleriyle uğraşan herkes güzel bir webmaster forumu arıyor.Sitesini , logosunu,
makalesini satabileceği güzel bir forum.Günümüzde bir sürü webmaster forumu var ,  aralarından en iyilerinden 5 tanesini madde madde sıralayalım.

1) R10 (r10.net)
Şuanda en popüler ve en aktif webmaster forumlarından birisidir.Davetiye sistemi ile üye oluyorsunuz ve davetiye de cidden çok zor bulunuyor.
Benim de bir davetiyem kaldı arkadaşlara göndere gööndere…
2) WmAracı (wmaraci.com/forum)
Wmaracı da çok aktif ve güzel webmaster forumlarındandır.Bunda davetiye sistemi yok , üyeliğiniz onaylanırsa onaylanır , onaylanmazsa olmuyor.Onaylanma koşullarını araştırabilirsiniz.

3) Fuub (fuub.net)
Gerçekten çok modern bir webmaster forumudur.Üyelik sistemi davetiye ve + Tc kimlik numaranızı istiyor.

4) İyinet (forum.iyinet.com)
İyinet de şık tasarımı ile gözde webmaster forumlarından birisidir.Özellikle üye anasayfasında işinize yarayacak webmaster araçları var.
5) Webmaster Sitesi(webmastersitesi.com)
Bu forum da güzel bir forumdur.Bence işinizi görecektir.Üyelik sisteminde onay sistemi var .Tc kimliğinizi vs. istiyor.Güvenirseniz verebilirsiniz.

Forumlarda iyiden kötüye ya da kötüden iyiye şeklinde  bir sıralama yok.Forumların hepsi işinizi görecektir.Daha birçok webmaster forumu var , araştırabilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir