eFootball PES 2021, mobil cihazlarda 450 milyon indirmeyi geride bıraktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami’nin yaptığı futbol oyunu eFootball PES 2021‘in mobil versiyonundan başarılı bir istatistik paylaşıldı.

450 Milyonu Geçti

Konami Digital Entertainment B.V.’nin yaptığı açıklamaya göre oyunun iOS ve Android versiyonu toplamda 450 milyon indirmeyi geçmiş durumda. Ayrıca 9 Eylül- 23 Eylül arasında oyuna giriş yapan kullanıcılar 200’e kadar oyun içi Coin kazanabilir. 13 Eylül – 27 Eylül döneminde ise oyuncuları Worldwide Clubs Challenge ve Open Challenge adlı iki etkinlikte iki kat ödül kazanma fırsatı bekliyor.

KONAMI, 9 Eylül’den 23 Eylül’e kadar olan bu etkinlik döneminde kampanya süresi boyunca mevcut olacak Unutulmaz Anlar (Iconic Moments) futbolcularını da açıkladı:

Oyunun iOS ve Android sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz. Son olarak eFootball 2022, 30 Eylül’de konsollar ve PC için ücretsiz olarak çıkışını yapacak. İlerleyen aylarda ise yine ücretsiz olarak mobil cihazlara da gelecek. 

eFootball PES 2021 Konami Digital Entertainment Co., Ltd. Oyunlar Ücretsiz 1,8 GB

eFootball PES 2021 KONAMI Spor Ücretsiz 96M

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir