EA’in Yeni Açık Dünya Stüdyosunun İsmi Neon Black Olacak Gibi

Electronic Arts’ın yeni açık dünya oyun geliştirici stüdyosunun ismi çok büyük ihtimalle Neon Black Studios olacak. EA’in geçen ay Amerika ve Avrupa Birlikte patent ofislerine yaptığı başvuru ortaya çıktı ve bu başvuruda “interaktif, bilgisayar, video ve elektronik oyun yazılımı tasarlayıp geliştirecek” olan bu stüdyonun kayıt adresi ise EA’in merkez ofisinin de bulunduğu Redwood City, Kaliforniya olarak listelenmiş.

Bu marka, eski Monolith Productions başkan yardımcısı ve stüdyo lideri Kevin Stephens tarafından kurulan yeni ‘isimsiz’ stüdyoya ait gibi görünüyor.

Electronic Arts bu stüdyoyu mayıs ayında duyurmuş ve bir “açık dünya aksiyon macera oyunu” geliştirdiğini söylemişti. Stehens daha önce Middle-earth: Shadow of Mordor ve Shadow of War gibi oyunların geliştirilmesinde de görev aldığı için türe oldukça hakim bir isim.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir