Dying Light 2, Bir Defa Daha Ertelendi!

Bugün, Total War: Warhammer III erteleme haberiyle başladığım için orada yazdıklarımı bir kere daha tekrar etmek istemiyorum aslında. Evet, ertelemelere alıştık. Evet, geç olsun güç olmasın. Fakat kelam konusu Dying Light 2 ve erteleme haberi olunca işin rengi biraz değişir gibime geliyor, bilmem sizler ne düşünürsünüz.

Techland CEO’su Pawel Marchewka tarafından yapılan açıklamayla, 7 Aralık’ta çıkış yapacak Dying Light 2’nin iki aylık bir ertelemeyle 4 Şubat 2022’de geleceği ilan edildi.

Topluluk, oyun severler ve hayranlar ile şeffaf ve dürüst bir bağlantı inşa etmenin, firmanın öncelikli gayelerinden birisi olduğu ve her geçen gün bu hususta evre kaydettiklerine inandıkları belirtilerek başlanan açıklamada; artık geliştirme sürecinde son etaba varıldığı, oyunun tamamlandığı ve halihazırda testlerin yapıldığı söyleniyor. Bununla birlikte, oyunu istedikleri seviyeye ulaştırabilmek, optimizasyon ve cilalama süreçlerini tamamlayabilmek için biraz daha vakte muhtaçlıkları olduğunu fark ettiklerini ekliyorlar.

Münasebetiyle, Dying Light 2: Stay Human için yeni çıkış tarihi 4 Şubat 2022 olarak belirlenmiş durumda. Esasen ertelenebileceğini düşünüyorduk, bu açıklamayla resmiyet kazanmış oldu. Umarım son erteleme olur ve Şubat ayında kendisine kavuşuruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir