Düşük Bütçeler ile Google AdWords Reklamı

Günümüzde onlarca büyük şirket Google AdWords için oldukça yüklü miktarlarda reklam bütçesi ayırmaktadırlar. Zaten bu bütçeleri ayırmadıkları takdirde satışları hatırı sayılır bir oranda düşmektedir. Peki, düşük bütçeli Google AdWords reklam hizmeti nasıl yapılmalıdır. Tabii ki büyük bütçeli firmalar kadar etkili olmasa düşük bütçeli reklam hizmetleri de iyi planlandığı takdirde başarılı olabilmektedir.

Düşük Bütçeli AdWords Reklam Fırsatları

Google bütçesi düşük ve az olan işletmeler içinde çeşitli kampanya ve fırsatlarla onlarında kendi reklamlarını yapmaları için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar kimi zaman oldukça cazip gelmektedir tabii ki bu fırsatları kovalamalısınız. Çünkü hiç beklenmedik anda Google kampanya ve fırsatlar sunmaktadır.  Ve bu fırsatları sayısı çok fazla olmadığı için son derece iyi değerlendirilmelidir.

AdWords biraz da tanıtım amaçlı olarak kuponlar dağıtmaktadır. Yani bu kuponlarda 25 TL’lik bir alış veriş yapılması halinde 100 TL bir ek reklam bütçesi kazanmaktasınız. Özellikle çok düşük bütçeler için kesinlikle kaçırılmaması ve denenmesi gereken bir fırsattır.

Çeşitli Google AdWords ürünlerinde denemeler yaparak az miktarlarda bütçe kullanabilmektesiniz. Özellikle yeni başlayanlar için ideal bir yöntem olduğunu söyleyebilmekteyiz. Fazla ve karmaşık reklam yerine az reklam ve az anahtar kullanımı yaparak da iyi bir tanıtım yapılabilmektedir. Ve uzun kuyruklu anahtar kelime seçimi ile anlatmak istediklerinizi bu şekilde daha ucuza yapabilmektesiniz.

Bu ve bunu gibi birçok yöntem ile oldukça düşük paralar ile oldukça iyi reklam ve tanıtımlar yapmanız mümkündür. Düşük bütçeli Google AdWords reklam yapmak hayal değildir.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir