DJI OM 5 gimbal aynı zamanda selfie çubuğu

Ticari Drone sektörünün bir numaralı ismi DJI aynı zamanda gimbal ürünleri konusunda da uzun bir yol katetti. Yeni ürünü DJI OM 5 akıllı telefon dengeleyicisi ek bir fonksiyona daha sahip. 

DJI OM 5 özellikleri ve fiyatı

DJI OM 5 gimbal modeli 3 eksenli bir mekanizmaya sahip. Önceki nesle göre üçte bir oranında daha küçük olan gimbal modelinin bir de selfie çekimleri için uzayan çubuğu bulunuyor. 

DJI Mimo uygulaması gimbali kontrol etmenizi sağlarken ayrıca çekim konusunda da geniş bir fonksiyon yelpazesi sunuyor. Örneğin dokunduğunuz nesneyi sürekli takip eden ActiveTrack 4.0, el hareketleri ile çalışan Gesture Control, DynamicZoom dinamik yakınlaştırma, timelapse, panorama, hikâye modu, otomatik olarak bu özellikleri sunabilme bunlar arasında. 

Gimbal ve kafa arasında manyetik bir bağlantı yer alırken iki LED bildirimi ve renk ısı ayarı olan opsiyonel bir kafa da mevcut. DJI OM 5 modeli 159$ fiyat etiketi ile iki renk olarak satışa çıkacak. 

 

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir