Discord’dan müjdeli haber: Discord Nitro’ya Türkiye için yerel fiyatlandırma geldi

Özellikle oyuncuların sık kullandığı Discord’un bildiğiniz gibi Discord Nitro isimli bir premium aboneliği bulunuyor. Bu üyelik ile birçok yeni özelliğe erişim sağlayabiliyorsunuz. Geçtiğimiz saatlerde de Türkiye’deki kullanıcılara güzel bir haber geldi.

Uzun bir süredir Discord Nitro aboneliği dolar üzerinden aylık ve yıllık olarak satılıyordu. oyunculardan gelen istek üzerine Discord, Türkiye de dahil olmak üzere bazı ülkelerde yerel fiyatlandırmaya geçti. Yeni fiyatları aşağıda bulabilirsiniz.

Discord Nitro Türkiye Fiyatı

  • Discord Nitro üyeliği aylık 26,99 TL, yıllık ise 269,99 TL
  • Nitro Classic üyeliği aylık 13,49 TL, yıllık ise 134,49 TL
  • Server Boosting aylık 41,99 TL, yıllık ise 419,99 TL

Discord’un yeni fiyatları ile birlikte bazı birkaç uyarıda da bulundu. Şu an için ne yazık ki yeni fiyatlar yalnızca masaüstü uygulamasında gözükecek, mobilde gözükmüyor. Fiyatların masaüstü için bu hafta içinde düzenlenmesi bekleniyor. Ayrıca eğer yerel fiyatlandırmaya geçen bir ülkede hali hazırda Discord Nitro abonesiyseniz, otomatik olarak yeni fiyatlandırmaya geçiş yapacaksınız. 

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir