Destroy All Humans! 2 Reprobed’un Fragmanı Sızdı

Geçmiş periyotlarda beğenilip kendine has bir oyuncu kitlesine ulaşan pek çok oyun için tekrar imaller yahut görselleri elden geçirilip cilanlanmış versiyonlar çıkıp duruyor son yıllarda. Geçtiğimiz yıl çıkış yapan Destroy All Humans! da bu furyadan nasibini alan oyunlardan birisi olmuştu. Sızan fragmana bakılırsa devam oyunu da tıpkı yoldan devam edecek, 2. oyunun tekrar üretimi da çok yakında duyurulacak:

Aslında bu yılın başlarında THQ Nordic, bu türlü bir tekrar üretimin gelebileceğine dair ufaktan işaretler vermişti. Sony cephesi herhalde boşta bulundu, PlayStation Twitter hesabından yaptıkları paylaşımla PS5 için Destroy All Humans! 2 Reprobed’u ilan etmiş bulundular.

Gerçi sonrasında bildiri çabucak silindi fakat hem o iletinin ekran imgeleri hem de paylaşılan fragman çoktan indirilmiş ve paylaşılmaya başlanmıştı bile.

Şimdi ortada resmi bir duyuru yok, lakin PlayStation cephesinden sızan fragmana bakılırsa THQ Nordic ve Black Forest Games’in, 2. oyunun tekrar üretimini da yakında oyun severlerle buluşturmaya hazırlandığını söylemek mümkün. Bu yine üretimin ismi ise; Destroy All Humans! 2 Reprobed olarak görülüyor fragmanın sonunda.

Sonuç olarak artık bu oyundan haberdarız, tek sorun resmi duyurunun ne vakit geleceği. 17 Eylül’de THQ Nordic tarafından düzenlenecek dijital bir aktiflik var. Bu aktiflikte, bu oyunla ilgili bir duyuru da gelebilir.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir