Destiny 2’nin Yeni Egzotikleri Hızlıca Oyundan Kaldırıldı!

Destiny 2 oyuncuları yine muhteşem bir bug bularak Bungie’nin başını ağrıttı. Yeni sezonla birlikte gelen güncellemeler ile iki adet Exotic zırh parçası inanılmaz bir DPS’in ortaya çıkmasına sebep oldu. Henüz yeni başlayan sezonda bu iki parça zırh anında açığa alındı.

Aslında her şey, Bungie’nin Titan sınıfına getirdiği yenilikler ile başlıyor. Throwing Hammer yeteneğini bir hayli güçlü hale getiren geliştirici, bu balyozun gücünü tahmin edememiş belli ki. Çünkü oyuncular bazı spesifik bonusları kullanarak oyunun en yüksek DPS rakamı olan 9.999.999 hasara ulaşabiliyor. Hatta aşağıda izleyeceğiniz videoda en zor boss’lara bile tek attığını görüyoruz yeteneğin.

Bu denkleme bir de Wormgod Caress isimli exotic zırh parçasını eklediğimizde ise ortalık karışıyor. Oyunda oluşan yeni bir bug sayesinde fırlattığınız balyozu karakteriniz ve boss arasında sektirebiliyorsunuz. Yüksek hasar ekleyen multiplier’lar da devreye girdiğinde boss’lara tek atmak mümkün hale geliyor.

Bungie, şu anda Hunter sınıfına özel Radiant Dance Machine ve Wormgod Caress isimli exotic zırh parçalarını rafa kaldırmış durumda.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir