Deathloop’taki Gizemli İletilerin Sırrı Ne?

Uzun müddettir merakla beklediğimiz oyunlardan biri olan Deathloop’a kavuşmamıza artık sayılı günler kaldı. Ancak Bethesda, heyecanımızı artırmak ismine dün gece düzenlenen PlayStation Showcase aktifliğine bir adet fragman daha sıkıştırmayı başarmış. Bu fragmanda ise ana karakterimiz Colt’un, kendisiyle olan tartışmasına ortak oluyoruz.

Şu ana kadar çok fazla öykü ayrıntısı görmemiş olsak da oyunun genel sınırlarında işlenecek olayı biliyoruz. Oyunda bir vakit döngüsü içerisinde düşen Colt’u canlandıracağız. Ana karakterimiz, içerisinde bulunduğu bu vakit döngüsünden çıkabilmek için 24 saat içinde Visionaries isimli farklı karakterleri öldürmek zorunda.

Yeni fragmanda, Colt’un bu farklı aleme düşüşünün ve etrafta gördüğü yazıların üzerinde duruluyor. Birilerinin bir biçimde kendisine ulaşmaya çalıştığına inanan Colt, bu macerasında diğer bir yerden yardım alacak üzere. Bakalım Deathloop’un gerisindeki öykü beklediğimiz kadar etkileyici olacak mı.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir