Dead Space Remake’te Isaac Clarke Konuşacak

Electronic Arts’ın Dead Space Remake’e dair verdiği enteresan detaylardan biri de oyunda Isaac Clarke’ın konuşacağının açıklanması oldu.

Clarke ilk oyunda tamamen sessizdi, bir nevi Half-Life’ın Gordon’u gibiydi diyebiliriz yani. Ancak bu yeni Remake’te kendisini konuşurken duyacağız ve seslendiren isim de sonraki oyunlarda da Clarke’a ses veren Gunner Wright.

Motive, Isaac Clarke’ın sadece kendisiyle konuşulduğu zaman konuşarak karşılıklar vereceğini ve sessiz kalmasının tuhaf olduğu, konuşmasının beklendiği anlarda konuşacağını da söyledi. Yani öyle geveze bir Clarke ile oynamayacağız, zaten bir yandan Necromorph uzvu parçalarken bir yandan niye konuşsun adamcağız durduk yere?

Oyunun çıkışını bir sene kadar bekleyeceğiz, o zamana kadar vakit öldürmek isterseniz Dead Space Serisinin Hikayesi yazımızı okuyun derim 🙂 (yılın geri kalanında ne yapacağınız size kalmış)

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir